Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy DywAnex specjalizującej się w zakresie prania dywanów, wykładzin domowych i biurowych. Nasze usługi są świadczone całorocznie i odznaczają się wysokim profesjonalizmem, fachowością oraz dokładnością.
W naszej firmie do prania dywanów oraz wszelkich powierzchni tapicerowanych wykorzystujemy metodę ekstrakcyjną.   Do prania używamy najwyższej jakości detergentów oraz dbamy aby pranie odbywało się w optymalnych warunkach dla danego typu włókien dywanu.
Każda usługa jest traktowana indywidualnie a dobór chemii potrzebnej do uzyskania jak najlepszego efektu prania jest w pełni profesjonalny, natomiast środki piorące są najwyższej jakości i tylko renomowanych firm.

 

Nasza firma jako jedna z niewielu w rejonie posiada na wyposażeniu profesjonalną szorowarkę, która doskonale sprawdza się podczas prania dywanów podnosząc ich włosie i wyczesując wszelkie zabrudzenia znajdujące się głęboko w runie.
Doskonale również radzi sobie z uciążliwymi plamami. Firma zajmuje się również praniem tapicerek meblowych, kanap, sof, krzeseł, puf, narożników, foteli, zestawów wypoczynkowych.
Oprócz prania tapicerowanych mebli zajmujemy się również praniem tapicerki samochodowej w samochodach osobowych i dostawczych oraz fotelików dziecięcych.W praniu tapicerki pojazdowej dodatkowo stosowane jest bonetowanie do czyszczenia podsufitki pojazdu.
Czyszczenie tapicerki samochodowej odbywa się bezpośrednio na terenie udostępnianym przez klienta (wymagany dostęp do gorącej wody i prądu). lub w siedzibie firmy tj. Toporzyk 18 w zależności od preferencji klienta.
Zalecanie jest aby przed oddaniem samochodu do czyszczenia dokładnie opróżnić jego wnętrze co zdecydowanie usprawni wykonanie usługi.
Oferujemy kompleksowe pranie tapicerki samochodowej w skład, której wchodzi pranie:
– przednich foteli
– tylnej kanapy
– wykładziny podłogowej
– wnętrza bagażnika
– elementów tapicerowanych w boczkach drzwi
– czyszczenie elementów plastikowych
– czyszczenie szyb od wewnątrz
– czyszczenie podsufitki – dodatkowa opłata.
Zakres prac można zmienić i czyścić tylko wybrane elementy, w takim przypadku cena zostanie uzgodniona indywidualnie.
Nasz sprzęt
Ozonowanie jest doskonałą formą dezynfekcji pomieszczeń, wnętrza samochodu oraz wymienników ciepła np klimatyzatorów. Ozon jest bardzo silnym utleniaczem, ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, roztoczy, pleśni i grzybów. Oraz wielu innych związków chemicznych takich jak nieprzyjemne zapachy. Wykorzystuję wysoko wydajny generator ozonu, który po krótkim czasie pozwala uzyskać niezbędne stężenie do przeprowadzenia dezynfekcji. Czas niezbędny do przeprowadzenia dezynfekcji jest obliczany indywidualnie pod kubaturę pomieszczenia.

Najwyższej jakości pistolet przeznaczony  do czyszczenia na mokro wszelkiego rodzaju zabrudzeń tapicerki, karoserii, elementów z tworzywa sztucznego, nawiewów powietrza , dywaników, oraz innych trudno dostępnych miejsc.

Zamontowana w pistolecie dysza wytwarza pod wpływem sprężonego powietrza spieniony roztwór czyszczący. Piana jest nanoszona na element pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu czyszczenie jest bardzo skuteczne.

Osuszacz do dywaników tapicerki wykładzin DRI-POD
DRI POD zasysa ciepłe, suche powietrze z górnych partii pomieszczenia i kieruje je przez ażurową kratkę , równomiernie w dół we wszystkich kierunkach (360°) , przez co znacznie przyspiesza tempo parowania wody z mokrych materiałów, a tym samym skraca czas schnięcia.