Firma DywAnex to wyspecjalizowana firma w zakresie kompleksowego czyszczenia materiałów tekstylnych. Naszą specjalizacją jest pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki samochodowej i meblowej. Oferujemy czyszczenie tapicerki m.in. narożników, sof, kanap, tapczanów, wersalek, foteli, krzeseł, i zestawów wypoczynkowych.
Od początku naszej działalności postawiliśmy na profesjonalne świadczenie wykonywanych przez nas usług. Pomagamy w przestawieniu mebli i przygotowaniu pomieszczenia, jeśli jest taka potrzeba. Zawsze służymy fachowym doradztwem i pomocą. Zapewniamy dogodne terminy wykonania usługi  i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Oferujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Cechuje nas rzetelność, punktualność i zadowolenie naszych Klientów. Zachęcamy do przeczytania referencji naszych Klientów, którzy potwierdzają wysoką jakość oferowanych usług.
PROCES PRANIA

1. Odbiór dywanu od klienta
Po telefonicznym lub internetowym zgłoszeniu klienta, kierowca przyjeżdża pod wskazany adres w celu odebrania dywanu po uprzednim pozostawieniu pokwitowania. Zapraszamy również do siedziby naszej firmy.

2. Mierzenie, znakowanie oraz identyfikacja
Mierzymy i oznaczamy dywan indywidualną metką. Sprawdzamy konstrukcję, rodzaj włókien, charakter zabrudzeń i ewentualne uszkodzenia, informujemy klienta o stanie dywanu .

3. Trzepanie mechaniczne
Każdy dywan trzepany jest trzepaczką mechaniczną co pozwala na usunie większości zabrudzeń sypkich tj. piasek, kurz, pył, sierść, włosy i inne nierozpuszczalne zabrudzenia . Dopiero tak przygotowany dywan podany jest następnym fazom procesu prania.

4. Namaczanie
Dywany namaczamy w wodzie dobierając chemię ,która rozpuszcza skutecznie zabrudzenie (chemię dobieramy odpowiednio do rodzaju włókna i jego konstrukcji).

5.Pranie-szorowanie
Dywan szorowany jest za pomocą mechanicznej szorowarki, miękką lub twardą szczotką w zależności od rodzaju włókna i konstrukcji dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu.

6. Wirowanie i płukanie
W tym miejscu musimy się pochwalić, w większości firm dywan po wyszorowaniu jest spłukany w całości wodą zostaje zwinięty w rulon następnie trafia mokry na wieszak do suszenia dywanów , ale nie u nas !
Nasza pralnia posiada specjalną wirówkę do dywanów ,która wyposażona jest dodatkowo w opcję płukania z chemii , dzięki wirowaniu 1200 obr/min i płukaniu usuwane jest 95% wody oraz wszelkie resztki pozostałości chemii i ewentualnego brudu.

7. Suszenie
5% wilgotności dywanu dosuszamy w kilka godzin po praniu, a w razie potrzeby posiadamy (suszarnię) o odpowiedniej temperaturze i wilgotności.

8. Kontrola jakości, obróbka końcowa
Po wysuszeniu dywanu, układamy runo (czeszemy) w jednym kierunku i przeprowadzamy dokładną kontrolę jakości.

9. Pakowanie i dostawa do klienta
Czysty i suchy dywan pakujemy i odwozimy do klienta pod wskazany adres. Płatność wyłącznie po wykonaniu usługi.

10.Podsumowanie

*Zamawiając usługę prania dywanów akceptujesz regulamin pralni