REGULAMIN

Przed oddaniem dywanu do naszej pralni prosimy Państwa o zapoznanie się z poniższym regulaminem świadczenia usług, który jest częścią umowy o świadczenie usługi czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek.

1. Wykonawcą usługi prania dywanów, wykładzin i tapicerek jest firma DywAnex z siedzibą w Toporzyku 18A zwana w dalszej części regulaminu DywAnex lub pralnia.

2. Wszelkie roszczenia dotyczące usługi prania dywanów, wykładzin i tapicerek należy kierować do firmy DywAnex, której właścicielem jest Jadwiga Szarowolec.

3. Minimalna wartość usługi z transportem to 120 zł.

4. Standardowy termin wykonania usługi wykosi 5 dni roboczych.

5. Pralnia zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu wykonania usługi lub odmówienia jej wykonania.

6. Pralnia nie odpowiada za rzeczy znajdujące się w przedmiocie, którego dotyczy usługa.

7. Przyjmujemy do prania dywany posiadające oznakowanie fabryczne, co do sposobu ich konserwacji. Dywany nieposiadające powyższych oznakowań przyjmujemy wyłącznie na odpowiedzialność klienta. .

8. Wysokość opłat za świadczone przez pralnię usługi określa cennik usług.

9. Każdy dywan o wymiarach nie przekraczających 1m2 liczony jest jak 1m2.

10. Pralnia nie gwarantuje całkowitego usunięcia plam oraz przykrych zapachów, a w szczególności z: bejcy, rdzy, wosku, farb, odbarwień, przebarwień pochodzenia spożywczego (napojów gazowanych, soków, wina), brązowych przebarwień na jucie, plam po kawie, herbacie lub zacieku po zalaniu oraz innych silnych barwników (tanina, tłuszcze, napoje energetyzujące)

11. Reklamacje mogą być zgłaszane do upłynięcia jednego dnia od odbioru dywanu.

12. Zgłoszenie reklamacji nie powoduje zawieszenia obowiązku zapłaty za usługę.

13. Pralnia dywanów nie odpowiada za uszkodzenia dywanów w procesie prania. Dywany są prane na odpowiedzialność klienta.